Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłecku

Projekt dofinansowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, pt.: „Aktywizacja społeczno zawodowa mieszkańców Gnieźnieńskiego Obszaru Strategicznej Interwencji”

Utworzono dnia 31.07.2017

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłecku informuje, iż Fundacja Ekspert – Kujawy z Inowrocławia w partnerstwie z Fundacją Wspierania i Rozwoju Ekonomii Społecznej realizuje na terenie powiatu gnieźnieńskiego (gminy: Czerniejewo, Gniezno, Gniezno – gmina wiejska Kłecko, Łubo – gmina wiejska, Niechanowo – gmina wiejska Witkowo) realizuje projekt dofinansowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, pt.: „Aktywizacja społeczno zawodowa mieszkańców Gnieźnieńskiego Obszaru Strategicznej Interwencji”.

Celem projektu jest aktywna integracja 45 osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym poprzez poprawę i wzmocnienie zdolności do zatrudnienia poprzez wybrane instrumenty aktywizacji społecznej i edukacyjnej. Uczestnicy podczas trwania projektu zostaną otoczeni wsparciem przez doradców zawodowych i pośredników pracy. Czekają na nich także szkolenia zawodowe oraz płatne staże zawodowe. Dodatkowo w projekcie przewidziano fundusze na stypendia szkoleniowe, zwroty kosztów dojazdu oraz aktywizację społeczno – kulturalną.

W związku z realizacją projektu „Aktywizacja społeczno zawodowa mieszkańców Gnieźnieńskiego Obszaru Strategicznej Interwencji” zwracamy się z ogromna prośbą o pomoc w rekrutacji osób mogących przystąpić do projektu.

Mogą być to min. osoby:

- zarejestrowane w UP z III profilem pomocy

- bierna zawodowo lub niezarejestrowane ale:

            - korzystające z pomocy społecznej

            - renciści

            - niepełnosprawni

            - ubodzy

 

Plakat informacyjny został zawarty w załączniku.

 

Fundacja Ekspert-Kujawy  
ul. Dworcowa 65  
88-100 Inowrocław  
Tel. 52 357-62-15  

ZAŁĄCZNIKI:

Plakat dot. projektu

Utworzono dnia 31.07.2017, 21:18

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 63

W poprzednim tygodniu: 100

W tym miesiącu: 177

W poprzednim miesiącu: 468

Wszystkich: 6640